Ik wil dichtbij zijn waar het echt gebeurt

Ik wil dichtbij zijn waar het echt gebeurt

Ruim drieënhalf jaar geleden verbreedde Paul zijn horizon binnen het veiligheidsdomein door te starten bij AVH. Hij hield zich in het verleden veel bezig met jeugd en problematische jongeren. Dit is maar een fractie van veiligheid, hij wilde ook de andere aspecten van veiligheid ontdekken, en die kans geeft AVH hem in overvloed.

Van jeugd naar veiligheid


Toen Paul AVH leerde kennen via collega én oud-medestudent Daphne, besloot hij zelf te solliciteren en wilde met een proactieve houding een goede indruk maken. Dat is dan ook gelukt.  Zijn eerste opdracht was in Zaanstad, waar hij als coördinator voor het coronatoegangsbewijs aan de slag ging.  Ook heeft hij een tijd de rol van procesregisseur vervuld bij het Zorg- en Veiligheidshuis in Almere. AVH geeft Paul de mogelijkheid om te ontdekken.

Ruimte voor groei


Paul heeft de overstap naar AVH positief ervaren. “Toen ik begon voelde het als een warm bad. Ik kon bij iedereen terecht met vragen. Tegenwoordig wordt je ook gekoppeld aan een buddy. Dit was er in mijn tijd nog niet, maar ik kan me voostellen dat het een goede manier is om de spanning van het beginnen in een nieuwe rol weg te halen

Ook nu blijft hij zich ontwikkelen. “Ze houden rekening met mijn achtergrond en helpen me stap voor stap om mijn profiel breder te maken dan alleen jeugd. Je wordt beschermd én gestimuleerd om nieuwe functies te vervullen. Dat is precies de balans die je nodig hebt om te groeien.”

Cultuur en samenwerken


Wat Paul aansprak aan AVH, was niet alleen het werkveld maar ook de manier waarop mensen binnen AVH met elkaar omgaan. “AVH is klein, persoonlijk en er is veel saamhorigheid. Iedereen helpt elkaar en dat voel je echt. Als je een vraag stelt in de groepsapp, staan collega’s meteen klaar om mee te denken. Dat past bij hoe ik zelf ook werk.”

Een belangrijk onderdeel van die cultuur is volgens Paul het opbouwen van een band met je collega’s, professioneel en privé. “Op woensdag zijn alle adviseurs op kantoor, dan is er tijd voor contact, overleggen en sparren. We ondernemen ook activiteiten buiten het werk om. Daardoor heb ik een goede band met mijn collega’s en dat maakt samenwerken ook zo makkelijk.”

Impact van het werk


Wat werkplezier geeft voor Paul is de afwisseling, dat maakt zijn tijd bij AVH zo waardevol. “Je doet verschillende opdrachten als gedetacheerde, maar werkt ook aan producten binnen AVH zelf. Dat houdt het werk fris en interessant.”

‘’Als adviseur probeer je altijd een positieve indruk achter te laten, AVH helpt hier ook bij. Daarnaast gaat het erom dat je als adviseur aanvoelt waar de behoefte ligt van de opdrachtgever. Dáár zit de echte impact van ons werk.”

Paul zal voorlopig ook nog impact blijven maken. Hij kijkt positief naar de toekomst, we hopen samen nog veel productieve en leerzame jaren te werken aan een veilige leefomgeving in Nederland. Wil jij ook je horizon verbreden? Maak dan een afspraak om een dag mee te kijken of met onze collega’s te praten zoals Paul met Daphne het gesprek aan ging. Wij staan open om op vrijblijvende manier kennis te maken, je ruimte te geven ons bedrijf te ervaren én je kansen en groei te bespreken.